Strona główna  /  Tu rozmawiamy o grzybicy  /  Wysypka po nystatynie

Wysypka po nystatynie
autor wiadomość


SHANNON119
dołączył: 2013-03-12
postów: 187

2013-09-30 10:54
Czy ktoś miał wysypkę po nystatynie w okolicy tarczycy i wewnętrznych stronach rąk poniżej łokcia ? Bo po trzech dniach zazywania tak mi sie zrobiło , nie wiem od czego . Podejrzewam nystatyne ale nie mam pewności . Bedę wdzięczna jak ktoś się podzieli spostrzeżeniami


Jajcarz
Gość


2013-09-30 11:49
wysypka, czy to taki trądzik? Jak ubijasz, to normalne, że cześć tych toksyn będzie szła przez skórę;)
Mi tam od czasu do czasu wyskocza bolące pryszcze, na plecach, twarzy itd.


SHANNON119
dołączył: 2013-03-12
postów: 187

2013-09-30 22:55
Niestety ale to jest raczej czerwona kaszka , Boląco swędzaca, można tak powiedzieć. Odstawię chwilowo nystatynę , andrografis i zobaczę czy zejdzie. Do przyjemności to niestety nie należy. Jakoś tak razem ich dołączyłam, a z nystatyną pojechałam ostro 6 tabletek dziennie , może dlatego.
Dzięki za komentarz


SHANNON119
dołączył: 2013-03-12
postów: 187

2013-10-02 17:29
Wiecie i nie przechodzi mi , cholera a biorę tylko sw i candex or syntol , wysypka sie wzmogła , najgorzej rano i o 20 wieczorem
ręce opadają , biore tylko jeszcze hepatil i tyle trzy rzeczy i jest gorzej


NcL
Gość


2013-10-02 17:42
shannon moze poprostu przesadzasz z ilosciami supli ??

Moze zainwestuje w jakis pozadny lek ? typu worykonazol,posaconazol. Amfotyceryna b w tabsach. ?? wszystko zalezy od twoich mozliwosci finansowych i od twojego stanu..


SHANNON119
dołączył: 2013-03-12
postów: 187

2013-10-02 19:27
No własnie dlatego napisałam , że biore od dwóch dni tylko trzy rzeczy i tak pomyślałam może miejsce osłabionej gnidy zajął jakis pasożyt i mi daje w dupe


SHANNON119
dołączył: 2013-03-12
postów: 187

2013-10-02 19:29
Czekam teraz na luf. Nie mam nic do stracenia. Czy wam nie wychodziły pasozyty w badaniach laboratoryjnych po lufenuronie ?Bo z tego co wiem o nim podobno załatwia tez sprawę pasozytów. Dzieki za uwagi


NcL
Gość


2013-10-02 20:01
shannon pamietaj ze z luf mamy prawdopodobnie jedna badz dwie szanse. Wykorzystaj ja na maksa, zalatw sobie nystatyny worek.. ketokonazol badz itrakonazol chyba ze masz mozliwosc worykonazol posaconazol ,amofotyceryne b, zainwestuje w eznymy laktoferyne, probiotyczny jogurt suplementy probiotyczne i jedziesz cykl na 3-4 miechy bez przerwy... dieta.
Rozumiem ze jak chcesz atakowac grzyba to juz z wszystkim jestes uporana..
JEsli to nie pomoze to proponuje 2 tyg jedzenie slodyczy i do szpitala :) heh

Ps swiruje z tymi slodyczami. CHodz jest to sposob na wynik w laboratorium przetestowalem.


Jajcarz
Gość


2013-10-02 20:01
U mnie po lufe w lewatywach zaczęły wchodzić coś na pokrój glisty. Wiem, że to jest popularne u ludzi, ale do glisty nie było w cholere podobne!

Coś jak na curezone: http://curezone.com/upload/Parasites/ Tapeworm/image.jpg

Lufe nie załatwi wszystko;) Stosuję zapper, niedługo będzie terapia ziołowa i wiele innych rzeczy;)

shannon119, może warto się pooczyszczać? Kupić trochę chlorelli i na saune pochodzić;)


SHANNON119
dołączył: 2013-03-12
postów: 187

2013-10-03 20:08
No pewnie walne sobie oczyszczanie watroby według dr Cabot . Trwa pięć dni i nie jest skomplikowane . Zawsze miałam duży cholesterol i mój filtr pewnie jest przeładowany
dzięki
 

wszelkie uwagi i propozycje prosimy zgłaszać tutaj . Podziękowania dla http://opiniepl.pl -naszego partnera.

Porównaj ceny | Reklamuj się i zarabiaj | farby annie sloan, farby do mebli | Księgarnia Internetowa Exlibris |
Kredyt na dowód |

my-forum.pl 2007