Strona główna  /  Tu rozmawiamy o grzybicy  /  USUWAJMY METALE CIĘŻKIE RTĘĆ, OŁÓW I IN.!

<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [...] [38] [39] [40] >>
USUWAJMY METALE CIĘŻKIE RTĘĆ, OŁÓW I IN.!
autor wiadomość


DAREK I EWA
Gość


2013-10-22 08:55
Jajcarz
Mało kto pisze? bo mało kto zdrowieje. Najczęściej albo jak zdrowieją to mają gdzieś los innych albo mają nawrót choroby i dostają załamki że to co głosili że im pomaga to był krótkotrwały efekt poprawy podczas stosowania czegoś w trakcie leczenia a nie uzyskany efekt leczniczy uzyskany/utrzymujący się po odstawieniu leków.

bawarka
To prawda że chory człowiek "brzytwy się chwyta" i to bezwzględnie jest wykorzystywane przez różne firmy.

Mylisz się, my nie leczymy tylko dzielimy się swoimi doświadczeniami i materiałami z których korzystaliśmy by odnaleźć właściwie źródłową przyczynę naszych dolegliwości oraz utworzyć i przeprowadzić leczenie.

Na miedzynarodowej konferencji (Światowym Szczycie Autyzmu) z której dopiero co wróciłem (Darek) omawiano problemy z grzybicą, clostridium, i wiele wiele innych. Wszyscy prelegenci wraz z Prof. Majewską dostali ode mnie CD ze wszystkimi materiałami, moją i Ewy historią dolegliwości, diagnostyki, leczenia i uzyskania trwałego efektu leczniczego oraz protokołem.
Oprócz tego ok 30osób napisało mi swojego emaila na kartce bym wysłał im te materiały.

Co do nagrody nobla... he he.
Nie szukam zaszczytów, ale powiem żartem że kiedyś miałem sen (prawie rok temu) który we wszystkich możliwych interpretacjach mówił tak:
Dokonasz rzeczy niesamowitej której wszyscy będą Ci zazdrościć"
Kto by tam wierzył w sny, ale póki co jak tak dalej pójdzie to chyba zacznę wierzyć he he. ;)

bodzio
Mylisz sie, nie pracujemy dla amway, biomol, nutraline czy kto wie co jeszcze wymyślisz.
Ja (Darek) pracuję w przychodni rejonowej jestem informatykiem w dość znanej miejscowości koło krakowa a Ewa nie pracuje i opiekuje się naszymi (jeszcze) niepełnosprawnymi otrutymi metalami ciężkimi dziećmi.

bawarka
"Żerować na chorych i niejednokrotnie wyciągać z nich ostatnie pieniądze to jest największe kurewstwo"

Wyjątkowo się z Tobą zgadzamy, i każdy kto do nas napisał zrozumiał że od nikogo nie oczekujemy żadnej gratyfikacji.
W przeciwnym razie ktoś (już z 88osób) z pewnością podniósł by "krzyk" na forum że naciągamy ludzi.
Szkalują nas jednak wyłącznie Ci którzy nie dostali od nas materiałów. To chyba coś znaczy? :)

bawarka
Skoro nie życzysz sobie komentarzy do swoich wpisów to niestety pomyliłaś miejsca.
A to jaka jesteś, czy jaka potrafisz być.....

Może zastanów się po co tu jesteś?
By uzyskać pomoc?
By pomóc innym?
A może by pokazać jaka cyt. potrawisz być wredna?
Wszyscy forumowicze mają się ciebie bać?
Czego Ty właściwie chcesz od tego forum i forumowiczów???


Lukenzzz
Gość


2013-10-22 10:15
A możecie tutaj podać swojego maila. Również jestem zainteresowany owymi materiałami.


kasiagrzeg
dołączył: 2012-08-28
postów: 1683

2013-10-22 11:18
DArek napisał : "Dokonasz rzeczy niesamowitej której wszyscy będą Ci zazdrościć"

Darku to już dawno wiadomo, że jest związek między rtęcią a autyzmen i innych zaburzeń u ludzi. Szkoda ze wcześniej nie dotarło do Was? :(
W październiku 1998 roku Agencja Żywności i Leków (FDA) zakazała stosowania thimerosalu w lekach sprzedawanych bez recepty. Od lipca 1999 roku FDA ""zachęca"" producentów, aby usunęli thimerosal ze szczepionek Niektórzy to zrobili, inni nie.

JAK NIEBEZPIECZNA JEST RTĘĆ ?

Bardzo. Rtęć jest drugim, po plutonie, najbardziej toksycznym pierwiastkiem na ziemi. Ilość rtęci zawarta w jednym termometrze jest wystarczająca, aby zatruć małe jezioro. Zatrucie rtęcią zostało powiązane z wieloma chorobami, m.in. takimi jak artretyzm, Alzheimer, multiple sclerosis, fibromyalgia, lupus, syndrom chronicznego zmęczenia, depresja, bipolar disorder, schizofrenia, trudności w nauce i ADHD.
kasiagrzeg
dołączył: 2012-08-28
postów: 1683

2013-10-22 11:22
AMALGAMATY

"Z licznych badan naukowych wynika, że plomby metalowe są głównym źródłem zatrucia rtęcią. Z powodu takiego stanowiska Amerykańskiego Stowarzyszenia Dentystów, twój dentysta ryzykuje utratę zezwolenia na wykonywanie zawodu, jeśli powie ci ,że rtęć jest niebezpieczna, niezależnie od tego, co osobiście myśli na ten temat."

kasiagrzeg
dołączył: 2012-08-28
postów: 1683

2013-10-22 11:24
AMALGAMATY 4 sztuki przez ładnych parę lat, poprzez pocieranie, szczotkowanie zębów powoli uwalnia się rtęć, jej opary wchłaniają się i wiążą trwale z białkami w organiźmie.

Zaliczyłam też zbieranie kulek rtęciowych z podłogi po rozbitym termometrze.

Rozbita świetlówka w aucie, szczepionka na grypę, rybki na obiad, syrop fruktozowo-glukozowy dodawany do soczków, jogurtów zanieczyszczony rtęcią.kasiagrzeg
dołączył: 2012-08-28
postów: 1683

2013-10-22 11:31
Nie mozna zacząć chelatowania jeśli obecne są plomby amalgamatowe. Substancja chelatująca usunie rtęć z plomby i przeniesie ją do ciała, zatruwając je jeszcze bardziej.Aniaa
dołączył: 2012-01-26
postów: 1071

2013-10-22 11:35
dobra problem szczepionek mamy juz za soba teraz zbieramy rtęc z podlogi w domu i usuwamy plomby - ciesze sie ze nastapil progres :DDDDDD

ja nie wiem skąd mialabym miec kulki rteciowe na podlodze w domu????, skoro mam tylko termometry bezdotykowe, ale jedna kulke z cyną znalazłam po instalatorze, gdy modyfikowal mi centralne ogrzewanie :DDDD


Aniaa
dołączył: 2012-01-26
postów: 1071

2013-10-22 11:39
czy usuwanie metali ciezki- Waszą chetalacje, hmmmm jakie ładne słowo :DDDDDD przerowadza sie za pomocą produktów Nutraline firmy Amway ?????

Możecie napisać coś wiecej o tych produktach, ich właściwości, zastosowanie, wpływ na poszczególne organy i ich pracę ???? Czy to znów jakaś tajemnica????


kasiagrzeg
dołączył: 2012-08-28
postów: 1683

2013-10-22 11:44
Ja oddam włosy do badania gdzie polecił RICH69 za 220 zł a nie za 300 zł do bio... . Darek kieruje sie protokołem KLINGHARTA i CUTLERA, kazdy moze sobie sam przeczytać i zastosowac, DAREK postarał się i rozpisał to w wordzie, i bardzo mu dziękuję.


kasiagrzeg
dołączył: 2012-08-28
postów: 1683

2013-10-22 11:49
Rtęć jest obecna w żarówkach energooszczędnych, dobrze byłoby jakby się żadna nie stłukła w domu. Ale problem pozostaje w składowaniu zużytch żarówek, w marketach i innych punktach, gdzie jest rotacja ludzi, rodziców z dziecmi. Jak sobie przypomnę linka, to puszczę filmik o żarówkach.


Adamoss
dołączył: 2013-04-29
postów: 138

2013-10-22 15:10
Osobiście dostałem mailem za darmo od Darka i Ewy i napisze co dostałem.

Materiałów rzeczywiście jest cała masa (kilkadziesiąt stron A4) oraz sporo linków do stron np. pdm.org.pl, do protokołu Klinghardta, o neuronach, o dodatkach w szczepionkach, o candidzie, opis objawów Darka i Ewy oraz ich diagnoza , efekty leczenia itp.
Dodana są plany chelatacji rozpisane na każdy dzień, tydzień - standartowa, dla trenujących , na grzyba (rózniaca jest ogólnie w długosci stosowania suplementów)
Podane są też suplementy np. DMSA - smart city, AlA - AZ Medica, Candida Clear - Now, Chlorella - Meridian, Kwas foliowy - puritac pride, czosnek, aminokwasy, witaminki, hepatil i kilka innych.
Podane są tez ceny każdego suplementu i linki kierujące do doz.pl, allegro, activlab oraz super-smart.eu (DMSA)

Tak to mniej więcej wygląda.

Ja osobiście nie będę raczej korzystać z takiej suplementacji bo nie widzę u siebie takiej potrzeby ale myślę ,że może komuś pomóc .

Jedyne na co bym zwrócił uwagę to stosowanie DMSA musi być bardzo ostrożne gdyż to nie jest witaminka c ani jakieś ziółko. Mozna popróbować zamiast DMSA - kolendre która pewnie nie jest tak mocna jak DMSA ale na pewno bezpieczniejsza jeśli sami chcemy się za to zabrać.
Moim zdaniem stosując DMSA powinno się być pod okiem lekarza.


kasiagrzeg
Gość


2013-10-22 16:27
DAREK i EWA czy będziecie oczyszczac dzieci z metali pod okiem lekarz Tomaszewskiej z Vegamedica? czy sami?


DAREK I EWA
Gość


2013-10-22 16:49
Lukenzzz

Proszę bardzo

darudarudaru1@interia.pl lub darudarudaru1@poczta.onet.pl

kasiagrzeg
Jak byśmy wiedzieli że trzeba wymienić plomby rtęciowe i wychelatować sie co najmniej 3 mce przed poczeciem dziecka nie mielibyśmy niepełnosprawnych otrutych metalami (co potwierdzone wynikami badań) dzieci.

To dlatego tak zaciekle walczymy by podnieść świadomość młodych ludzi by nie podzielili naszego losu.
Zbyt wiele ludzi i ich dzieci cierpi w wyniku zakłamania i wyzysku.
Każdy z Was może zacząć z tym walkę, lub godzić się na nieustanne wykorzystywanie.
My już się z tym nie godzimy i naszą walką zabierzemy tym draniom jak najwięcej pieniędzy poprzez ludzi którzy się wyleczą i przestaną kupowaś wszelkie suple i leki.

(Dopóki nas nie odstrzelą....)

Tym co nie wiedzą co im jest (tak jak my kiedyś) chcielibyśmy wskazać drogę do materiałów z których może znajdą przyczynę swoich dolegliwości.

My wiemy jak metale cięzkie a zwłaszcza rtęć i ołów jest toksyczna ale jak to powiedzieć innym by to zrozumieli?....

Aniaa
kasiagrzeg opowiadała o sobie, że zbierała kulki rtęciowe (my kiedyś także). Myśle że dużej licznie osób rozbił się kiedyś termomert rtęciowy (mówię o rocznikach 65-80).

Nie ma w chelatacji produktów firmy amway-a i nutraline
Z resztą firmy sa nieistotne, chodzi o skład.

Dość karkołomnego żądasz zadania byśmy opisali działanie po kolei wszystkiego, choć wszystko jest w opisane w materiałach... wystarczy o nie poprosić.
Na chwilę obecną wybacz ale nie opiszę szczegółowo. Może w skrócie w najbliższym czasie, mamy aktualnie na głowie chelatację dzieci. (to żadna tajemnica skoro są opisane szczegółowo w materiałach)

Adamoss
W uzupełnieniu napiszemu jedynie że linki do produktów podajemy żeby dokładnie było wiadomo o jaki produkt chodzi a nie żeby polecać gdzie ma zostać kupiony.
Ceny są przybliżone. Chodziło nam by każdy mniej więcej wiedział ile to kosztuje.

W istocie DMSA to nie cukierki i trzeba uważać ale nie myśl że z ALA jest inaczej. ;)
ps. nie wiem czy wiesz że z ziół robi się najsilniejsze trucizny? ;)

Błąd!!! Nie można stosować zamiast DMSA kolendry!
Kolendra zawiera naturalny kwas alfa-liponowy.
To tak jak byś powiedział że zamiast DMSA można stosować ALA.

"Pod okiem lekarzy" miałem stwierdzane wszystkie choroby tylko nie metale ciężkie (Darek) a jeden nawet chciał mnie wysłać do psychologa i psychiatry gdyż łączyłem swoje i żony objawy z podaniem szczepionek na WZWB EUVAX.

Jedno co ich tj lekarzy łączyło to każdy chciał mi wypisywać receptę na lek łagodzący objawy....
a nie leczył chorobę.Adamoss
dołączył: 2013-04-29
postów: 138

2013-10-22 18:14
A co byś powiedział na temat wersji light oczyszczania z metali jak : kolendra, chlorella, cos na candide (vilcacora itp), czosnek, kurkuma, omega 3 oraz witaminy i minerały. Wszystko w odpowiednich dawkach. Czy dla osób które nie są przekonane czy są zawalone rtęcią, ołowiem i innymi metalami taki zestaw miał by sens? Czy musi koniecznie być DMSA ?

Czytałem ,że przy stosowaniu ALA cukrzycy powinni być bardzo ostrożni gdyż podwyższa mocno cukier we krwi.
Przy chelatacji trzymaliście jakaś konkretna dietę czy raczej nie?


bodzio
Gość


2013-10-22 20:23
Jasne i utrzymujesz całą rodzine z pesji w panstwowej przychodni. Wylecz najpierw soje dzieci a potem lecz innych bo kto wie istnieje prawdopodobienstwo ze popełnisz jakis błąd i zrobisz swoim dzieciom krzywde.


kasiagrzeg
dołączył: 2012-08-28
postów: 1683

2013-10-22 21:12
"Rtęć - cichy zabójca

Dopiero stosunkowo od niedawna naukowcy zaczynają rozumieć skutki stosowania rtęci na organizmy ptaków, ryb i populacje innych zwierząt.

W ostatnim miesiącu delegaci ze 140 krajów spotkali się w Genewie by sfinalizować pracę nad pierwszym międzynarodowym porozumieniem regulującym emisję rtęci . Porozumienie ma zostać podpisane w październiku, a jego głównym celem jest ochrona ludzkiego zdrowia przed tą silną NEUROTOKSYNĄ. (...) Mimo, że rtęć nie zabija zwierząt natychmiast, to ma bardzo szkodliwy wpływ na ich reprodukcję.
Spalanie węgla, wydobycie złota i inna sfery aktywności gospodarczej powodują uwalnianie rtęci do atmosfery i zbiorników wodnych, gdzie jest ona w stanie rozprzestrzeniać się na inne obszary. Zanieczyszczenie rtęcią jest powszechne, a na świecie istnieje wiele „gorących punktów”, gdzie jej stężenie w rybach czy ludzkich włosach regularnie przekracza normy wyznaczone przez Amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA)."

http://ziemianarozdrozu.pl/artykul/2302/ rtec-cichy-zabojca

(bez spacji)DAREK I EWA
Gość


2013-10-22 21:15
kasiagrzeg

Dzieci leczymy pod okiem lek. med. Ewy Tomaszewskiej z vega medica w Warszawie.
W poniedziałek zaczynamy dzieci i my razem.
Trzymajcie kciuki bo nie wiemy co się będzie działo.


kasiagrzeg
dołączył: 2012-08-28
postów: 1683

2013-10-22 21:17
http://www.youtube.com/watch? v=SsbaZSmBgNY

Żarówkowe Oszustwo

film o świetlówkach z rtęcią i rozbitą lampą w pokoju dzieci..

(bez spacji)


bodzio
Gość


2013-10-22 21:17
Darku z żoną możesz porozmawiac w domu nie musisz na internecie. A moze ty lubisz tak sam ze sobą? Sie zabawiac? Juz wszyscy przyjelismy ze jestesmy obciązeni metalami cieżkimi. Lubimy tak, bardzo nam z tym dobrze. Lubie miec w sobie rtęc brrrrrrrrrr.


kasiagrzeg
dołączył: 2012-08-28
postów: 1683

2013-10-22 21:21
Darku napewno się uda, co ma się nie udać.


bodzio
Gość


2013-10-22 21:32
Darku ty bys byl najlepszym lekarzem na swiecie.

Przychodzi facet do lekarza z bólem gardła bach jest pan obciązony metal.ciez.
Przychodzi babcia do lekarza z przepukliną bach ma pani przewlekłe obciązenie metalami.
Przychodzi facet spocony jak mysz pach jest pan obciązony metalami cieżkimi kuźwa jak by bylo wszystko takie proste jak ty myslisz.


DAREK I EWA
Gość


2013-10-22 21:50
Adamoss
Jak jesteś mocno obciążony metalami kolendra z pewnością nie będzie wersją light.
Zatrujesz mózg i przeciążysz wątrobę.
DMSA idzie przez nerki a ALA przez żółć.
Jak ktoś ma wąrpliwości czy jest "zawalony metalami" niech zrobi analizę włosów.

Cukrzykom przy chelatacji zalecamy badanie poziomu cukru przed każdą dawką chelatorów.

Ciekawe jak byś się zdziwił jak by się okazało że 2-4 mcy po chelatacji cukrzyca przestała istnieć.

Nie możliwe....? Nie możemy się doczekać aż jakiś cukrzyk przejdzie chelatację.

Tak przy chelatacji dieta bezcuktowa no i mniej chleba więcej ryżu, nocne dawki chelatorów z jajkiem na twardo
tylko zerówki a nie 3 gat. z promocji.

bodzio
No nie do końca z jednej pensji.
Właściwie to pracuję w 3 miejscach.
7/8etatu przychodnia, 1/4 druga praca i własna działalność wieczorami.
Żona ma zasiłek z gopsu na dziecko niepełnosprawne (co ciekawe nie przyznają 2 x zasiłku przy 2 dzieciach niepełnosprawnych.)
Dzieci leczę pod okiem lek.med. Ewy Tomaszewskiej z vega medica w warszawie.
Innych nie leczymy jeżeli jeszcze tego nie zauważyłeś.
To ludzie tak jak ja kiedyś podejmują decyzję o leczeniu my tylko wyrażamy swoją opinię na bazie swoich doświadczeń.

kasiagrzeg
Już to widzimy. Jak zwykle USA i Chiny powiedzą że mają w to porozumienie w dupie.(mówiąc brzydko).
DAREK I EWA
Gość


2013-10-22 22:15
kasiagrzeg

Nie wiem co na to Ewa ale bodzio nas wyswatał ze sobą ;)))
Fajnie, mam dwie żony ;)))
(Auuuuć! - dostałem od Ewy. Chyba jednak pozostanę tylko przy ślubnej) ;)

bodzio
Pozwól że dokończę Twój dowcip gdyż często wygląda to tak:

Przychodzi facet do lekarza z bólami jelit, wzdęciami itp - proszę iść do psychiatry.
Przychodzi facet do lekarza z długą listą objawów - proszę iść do psychiatry.
Przychodzi facet do lekarza zatruty metalami ciężkimi - proszę iść do psychiatry.
Przychodzi facet do lekarza i mówi że objawy zaczeły się po szczepieniu - proszę iść do psychiatry.

Tylko że ludziom na tym forum i nie tylko mało jest do śmiechu kiedy zostają tak potraktowani.

kasiagrzeg

Chyba musimy założyć partię polityczną ha ha ha
właśnie doczekaliśmy się opozycji! ;))))

vega, hmura, Joanna, smok bazyli, bartek
wyżywają się w tamacie "oszuści" hmmmm ciekawe na kim?

Zapewne domyślasz się że żaden z nich nie poprosił o materiały?
Za to przeszywa ich blady strach na samą myśl by wysłać do nas emaila.

Właściwie to jest nam trochę przykro że tak mało ludzi (już z 88osób) staje w naszej obronie wobec tak krzywdzącej bezpodstawnej krytyki.bodzio
Gość


2013-10-22 22:42
Bajkopisarz to ty jestes jak talala


SHANNON119
dołączył: 2013-03-12
postów: 406

2013-10-22 23:07
To ja podsumuje może i pociesze W IRL nie jest lepiej , jeśli Was wszystkich to pocieszy. Rozmawiałam dziś z pediatrą,
Zaperzyła się jak nie wiem , kiedy wspomniałam o zatruciu rtecią i zapytałam , czy bede mogła sprawdzać podstawowe parametry w krwi , podczas chelatacji. Powiedziała ,ze nie raczej i nie bedą robić mu pobrania,
Poza tym Pani oświadczyła , że jest to nie udowodnione , związek rteci z autyzmem . Powiedziała , źe jesli to zrobie to na własne ryzyko( to znaczy chelatacje. Ale ja sobie poradze , bede musiała , to pojade do Polski i posprawdzam , jesli tu mi nie dadzą.


bartek
Gość


2013-10-23 09:38
"Właściwie to jest nam trochę przykro że tak mało ludzi (już z 88osób) staje w naszej obronie"

a gdzie oni są bo jakoś ich nie widzę?


Aniaa
dołączył: 2012-01-26
postów: 1071

2013-10-23 10:18
i po bólu :DDDDDDDDDD a tyle nerwów potrzeba było??? od szczepionek przez termometry, żarówki doszlismy do meritum sprawy, mozna napisac uffffffffffff

"Podane są też suplementy np. DMSA - smart city, AlA - AZ Medica, Candida Clear - Now, Chlorella - Meridian, Kwas foliowy - puritac pride, czosnek, aminokwasy, witaminki, hepatil i kilka innych."

Teraz zapewne wieszkosć chciałaby dowiedzieć się na co wplywają, jakie maja zadanie i jak działają poszczególne suplementy, mysle ze to nie tajemnica ???


Aniaa
dołączył: 2012-01-26
postów: 1071

2013-10-23 10:23
co to jest za suplement DMSA ????

jaki ma skład?
jakie reakcje chemiczne i zadanie pełni po wprowadzeniu go do naszego organizmu?
jakie dawki należny przyjmować? jakich nie przekraczać?
jakie są skutki uboczne?
gdzie można go nabyć?
jaka jest cena?

p.s.mam nadzieje ze znawcy wytłumaczą wszystkokasiagrzeg
dołączył: 2012-08-28
postów: 1683

2013-10-23 11:15

http://f.kafeteria.pl/temat.php? id_p=1974873&start=32580

22.10.13 [23:18]
[zgłoś do usunięcia]

dobrydlaciebie
Witam wszystkich ponownieoczko.gif tak jak mówiłem wrócę jak będę wszystko wiedział co i jak. Wyleczono mnie z metali ciężkich i to one powodowały u mnie te wszystkie dolegliwości łącznie z nalotem na języku, który tu na forum oczywiście musi od razu być uznany za kandydoze. Nie twierdzę, że nikt z tego forum nie ma kandydozy, ale zapewne większość jej nie ma. Jednak zmieniłem zdanie co do tabletek. Nie będę nikomu zamawiał, ponieważ jednemu pomogą, drugiemu nie, a temu co nie pomogą będzie wyzywał od złodzieji itd, a nie mam ochoty ani zamiaru się z nikim użerać. Przekazuje wiedzę dalej, poczytajcie sobie o wpływie rtęci i innych metalach, które dostaliście w antybiotykach i szczepionkach. Jeśli ktoś z was nie miał od dawna żadnego snu to jest niemal pewne że jest zatruty metalami. Tutaj podaje objawy(nie wszystkie objawy mogą wam doskwierać, zależne od tego jest, gdzie rtęć się zatrzyma w organiźmie) - mogą one się pojawiać a po jakimś czasie znikać i następnie stwarzają się nowe.
Układ pokarmowy :
zapalenie jelit
Biegunka / zaparcia
Utrata apetytu
utrata masy ciała
Nudności / wymioty
Emocje :
agresywność
Zlosc (napady)
lęk
zamieszanie
depresja
Strach i niepokój
halucynacja
letarg
depresja maniakalna
wahania nastroju
nieśmiałość
Poziom energii :
apatia
Chroniczne zmęczenie
niepokój
Głowa :
zawroty głowy
omdlenia
Bóle głowy (częste)
Dzwonienie w uszach
Serce :
niedokrwistość
ból w klatce piersiowej
Szybkie lub nieregularne bicie serca
Płuca :
Astma / oskrzeli
przekrwienie klatki piersiowej
płytkie oddychanie
Duszność
Mięśnie i stawy :
skurcze
bóle stawów
bóle mięśni
osłabienie mięśni
sztywność
Neurologiczny / Mentalny :
Drżenie
Brak koncentracji
Zaburzenia uczenia się
Utrata pamięci, krótko-i długoterminowe
drętwienie
niewyraźna mowa
Nos :
Zapalenie nosa
zapalenie zatok
Nadmierna ilość śluzu
nos niedrożny
Usta/Gardlo :
Nieświeży oddech (halitosis)
utrata kości
pieczenie
Przewlekły kaszel
Zapalenie dziąseł / krwawienie z dziąseł
Zapalenie dziąseł
Leukoplakia (białe plamy)
metaliczny smak
stan zapalny jamy ustnej
ból gardła
Owrzodzenia jamy ustnej
Inne :
alergie
anoreksja
nadmierne rumieniąc
narządów absolutorium
gruczoł obrzęk
wypadanie włosów
niedotlenienie
Choroby (częste)
bezsenność
Utrata węchu
nadmierne pocenie
Niewydolność nerek
Skóra zimna i wilgotna
problemy skórne
Problemy z widzeniem (widzenie tunelowe)
Zatrzymanie wody (obrzęki)
Jeśli wam to nie pomoże, a jestem pewny że 90% z tego forum właśnie ma z tym problem, nie szukajcie porad na forum gdzie wypisują porady sprzątaczki, budowlańcy czy inni ludzie, którzy wiedzę medyczną posiadają z jakiegoś zakątka internetu, tylko szukajcie jakiegoś specjalisty. Wiem że może wam to trochę zająć, bo u nas w Polsce za dużo ich nie ma, ale włączcie trochę myślenia ludziskausmiech.gif Pozdrawiam!


kasiagrzeg
dołączył: 2012-08-28
postów: 1683

2013-10-23 11:21

http://f.kafeteria.pl/temat.php? id_p=1974873&start=32220

A TU PIERWSZY WPIS :

10.10.13 [11:49]
[zgłoś do usunięcia]

dobrydlaciebie
Witam wszystkich! Pojawiam się teraz tak nagle choć ten wątek czytałem już 3 lata temu, ale się nie udzielałem bo nie miałem dostatecznej wiedzy w temacie. Od młodego wieku borykałem się z tą straszną dolegliwością, ale wreszcie znalazłem na nie rozwiązanie! Zajęło mi to 2 lata intensywnego szukania, wydawania masy pieniędzy i edukowania się, ale wreszcie doszedłem do celu! Sam bym pewnie nigdy się nie uzdrowił, ale na szczęście po wizycie u rodziny w USA i wizytach u tamtejszych lekarzy wreszcie się z tego wyleczyłem! Będę im dziękował do końca życia, że mnie wyciągneli z tej depresji.
Mianowicie jeśli ktoś chce się wyleczyć z tego mogę w tym mu pomóc zamówić suplementacje i powiedzieć jak i kiedy brać. Czas kuracji jest dobierany indywidualnie i trwa okolo 1 miesiąca. Jest natomiast tylko jedna ważna rzecz osoby które nadają się do leczenia muszą mi wysłać:
- Badanie gastroskopii wraz z opisem.
- Badania Mocznik, Kreatynina, Kwas moczowy, Białko całkowite, Żelazo, Magnez, Sód, Potas, Chlorki, CRP, RF, Glukoza.
- Helicobacter.
- Badanie ogólne moczu.
- Badanie ogólne krwi.
Mogę sie spotkać z osobami chętnymi we Wrocławiu lub Częstochowie jeśli ktoś się boi lub nie wierzy. Pozdrawiam!usmiech.gif
I jeszcze jedno nie pijcie żadnej sody ani wody utlenionej to wszystko nie działa, a może narobić wiele nieodwracalnych szkód.


Adamoss
dołączył: 2013-04-29
postów: 138

2013-10-23 12:00
Aniaa

Nie jestem ekspertem w tematyce metali ciezkich i z DMSA się wcześniej nie spotkałem, o ALA coś napominał Buhner przy protokole. Reszta supli Chlorella, czosnek i inne sa powszechnie znana więc nie będę ich opisywać.

DMSA - Kwas dimerkaptobursztynowy – organiczny związek chemiczny z grupy kwasów karboksylowych zawierający dwie grupy tiolowe (-SH).

Stosowany w toksykologii jako środek odtruwający, w leczeniu ołowicy i zatruć rtęcią (rtęcica). DMSA usuwa rtęć z całego ciała, z wyjątkiem mózgu, ponieważ nie przekracza bariery krew-mózg. - źródło Wikipedia -
ogólnie czytałem na forach i jest to jak najbardziej stosowany środek przy autyźmie u dzieci.

ALA -Kwas liponowy (nazwa systematyczna: kwas 6,8-ditiooktanowy lub skrótowo: tiooktanowy) – organiczny związek chemiczny z grupy kwasów karboksylowych.

Zarówno kwas liponowy jak i kwas dihydroliponowy mogą pełnić rolę w unieszkodliwianiu wolnych rodników ("zmiatacze" wolnych rodników). Poza tym wykazują rolę w regeneracji zredukowanych postaci innych przeciwutleniaczy, takich jak witamina C i E.

Kwas liponowy ma zdolność chelatowania jonów metali.

Początkowo sądzono, ze kwas liponowy jest witaminą i musi być dostarczany z pożywieniem. Jednak później okazało się, że może być syntetyzowany zarówno przez rośliny jak i zwierzęta, także u człowieka.

Kwas liponowy występuje w wielu produktach żywnościowych (najwięcej w brokułach, szpinaku i podrobach). Nie są znane przypadki niedoboru.

Zastosowanie kwasu liponowego:

neuropatia cukrzycowa
zatrucia grzybami i metalami ciężkimi
hepatopatie (schorzenia wątroby)

Postuluje się wykorzystanie antyoksydacyjnych właściwości w nadciśnieniu tętniczym i chorobach autoimmunologicznych.
Źródło - Wikipedia
Tez jest to stosowane przy autyźmie oraz buhner o tym pisał w protokole jako dodatek do kuracji na borelke.

Ogólnie rozumiem to tak ,że DMSA usuwa rtęć i metale z całego ciała prócz mózgu a ALA usuwa z mózgu. Chlorella jest otyle ważna ,że kumuluje w sobie te wszystkie metale i pomaga je usuwać. Trudno abym przepisał jak co stosować dlatego ,że w chelatacji które proponują Darek i Ewa na grzyba kuracja trwa 90dni i stosuje się w sumie 13 supli po kilka, kilkadziesiąt tabletek. Ilość i jak przyjmować nie jest stała i jest zmienna . Gdyby to było kilka supli to bym tu wpisał ale tego jest naprawdę dużo i jest to przedstawione w formie tabeli(każdy dzień co i jak brać) czego nie uda mnie się tu wkleić.
A przepisywać to bym chyba cały dzień musiał na to poświecić. Najłatwiej to naprawdę wysłać do Nich tego maila.Ja tak zrobiłem głównie z ciekawości czy to jakaś kolejna ściema czy nie.


 
<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [...] [38] [39] [40] >>

wszelkie uwagi i propozycje prosimy zgłaszać tutaj . Podziękowania dla http://opiniepl.pl -naszego partnera.

Porównywarka online produktów finansowych | Reklamuj się i zarabiaj | drukarnia internetowa UlotkiDruk.pl |
Ogłoszenia motoryzacyjne | Darmowe Ogłoszenia bez Rejestracji |

my-forum.pl 2007